Gdzie kupić folie stretch?

Folia stretch jest powszechnie używanym materiałem w wielu branżach – od przemysłowej i spożywczej po kosmetyczną czy motoryzacyjną. Jej celem jest zabezpieczenie ładunków na paletach – zarówno w magazynach, jak i podczas transportu – ochrona przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych (np. wilgoć, zabrudzenia) oraz w celu dłuższego przechowywania produktów.


Jednak, gdzie kupić folię stretch, aby mieć pewność, że będzie to jakościowy i ekonomiczne wydajny wybór? Odpowiedzią jest Comfypack! Kupując bezpośrednio u producenta, masz gwarancję dobrej jakości i równie dobrej ceny!

Gdzie kupić folie stretch?

Folia stretch – gdzie kupić?


Nasza firma zajmuje się produkcją folii stretch od wielu lat, jednak postawiliśmy na jej wersję beztubową. Dzięki temu produkt jest jeszcze bardziej przyjazny dla środowiska! Dlaczego?

Powodem jest eliminacja kartonowej tuby, co pozwala na zmniejszenie ilości odpadów. Dodatkowo, taki produkt jest lżejszy, co przekłada się na niższe koszty transportu i magazynowania, a także ułatwia jego aplikację.

Nasza folia zachowuje przy tym wysoką jakość, więc idealnie chroni towary! Jest wyjątkowo elastyczna i wytrzymała, co pozwala na pewne zabezpieczenie nawet bardzo nieregularnych kształtów towarów.

Jak i gdzie można kupić folię stretch? Bezpośrednio na naszej stronie internetowej!

Comfypack – Twój sprzedawca folii stretch


Nasza oferta została dostosowana do różnych potrzeb i wymagań, więc mogą z niej skorzystać zarówno mniejsze przedsiębiorstwa, jak i duże firmy. Produkt sprzedajemy w rolkach – od 12 w zamówieniu – a podczas zakupu możesz wskazać jedną z dwóch dostępnych grubości.

Comfypack – Twój sprzedawca folii stretch

Grubość folii, wyrażana w mikronach, jest jednym z kluczowych parametrów, który wpływa na jej właściwości oraz możliwe zastosowanie.

I tak folia o grubości 17 mikronów jest lżejsza i cieńsza. Oferuje dobry kompromis pomiędzy elastycznością a wytrzymałością. Jest odpowiednia do zabezpieczania lżejszych ładunków, na przykład w branży spożywczej.

Z kolei folia stretch o grubości 23 mikronów zapewnia większą wytrzymałość i odporność na przecięcia i przebicia. Jest lepiej przystosowana do zabezpieczania cięższych lub bardziej nieregularnych ładunków, które mogą wymagać dodatkowej ochrony, na przykład podczas transportowania materiałów budowlanych, metalowych elementów, maszyn i innych ciężkich przedmiotów.

Niezależnie od wybranej grubości, z nami zyskujesz nie tylko wysoką jakość pakowania, ale również oszczędności finansowe! Sprawdź sam i zamów pierwszą partię już teraz!